הדרכה ביצועית - "תוכנית עסקית"

על מה מדובר
התוכנית העסקית היא אותו מסמך ניהולי המציג איך ייראה העסק בעתיד מכל הבחינות, והיא תוצר של תהליך שיטתי, המבסס את ההתכנות והתכנון האסטרטגיים שביצענו קודם לכן. בהדרכה זו נעבור על השלבים האופייניים בתהליך שיטתי של תכנון ותוכנית עסקית תוך פירוט של מה צריך לבצע בכל שלב, בדרך לתוכנית עסקית מלאה. 
מיועד ל:
1) יזמים וחברות סטארט אפ, בעלי מיזמים שעברו בדיקת התכנות עסקית ותכנון אסטרטגי, ומעוניינים בתוכנית עסקית להמשך הקמת ופיתוח המיזם. 2) יזמים ואנשי עסקים המעוניינים להכיר את תהליך התוכנית העסקית.
 
בהדרכה
נעבור על השלבים האופיינים בתהליך השיטתי של תוכנית עסקית, כולל -הגדרת הרעיון העסקי והחזון העסקי, ניתוח הענף והשוק (כולל ניתוח SWOT), הגדרת אסטרטגיית הכניסה לשוק, אסטרטגיות פונקציונליות כולל שיווק, תפעול ומחקר ופיתוח, תכנון ותוכנית פיננסית ולבסוף דגשים וטיפים לכתיבה ועריכה נכונה של התוכנית העסקית המלאה. למשתתפים בהדרכה יחולקו פורמטים של תוכנית עסקית (כולל תמצית מנהלים) ומודלים לתכנון פיננסי.
מנחה
אביעד לוי היזם והמוביל העסקי של תרמיקס יזמות ותרמיקס משרדים. בעל ניסיון רב בליווי, הדרכה  והנחייה של תהליכי יזמות, פיתוח עסקי ותוכניות עסקיות לסטארט אפים, יזמים וחברות. 
היקף ושיטה
מפגש אחד של יום מלא, בהיקף של 8 ש"ל (שעות לימוד).
מורכב מ- 8 ש"ל של הדרכה, עם הפסקות באמצע והפסקה לארוחת צהריים. ההדרכה היא גנרית לתהליך התוכנית העסקית. במסגרת ההדרכה יוצגו דוגמאות מתוכניות עסקיות בתחומים שונים. במהלך ההדרכה יושם דגש על תחומי הפעילות של המיזמים המשתתפים וכן תינתן התייחסות פרטנית למיזמים המשתתפים, על פי אילוצי הזמן ושיתוף המידע של היזמים.
המפגש מוגבל לעד 6 משתתפים.
ההדרכה הקרובה
מתקיימת במרכז תרמיקס, מגדלי התאומים, ז'בוטינסקי 35, רמת גן, צמוד למתחם הבורסה. ביום  __  , תאריך __________ , בשעות 0900 - 1700.
מחיר השתתפות
מחיר לכל משתתף -     שח 
יש לתאם ההשתתפות מראש ולשלוח בקשת הרשמה.
הערות ותנאים נוספים
  • קיום ההדרכה תלוי במספר המשתתפים
  • חוות הדעת שתינתן ליזם/ית ולמיזם היא על פי הידע והניסיון האישי של המנחה, ועל סמך כלי אבחון ותכנון שפיתחנו בתרמיקס ומבוססת על המידע שיינתן על ידי היזמ/ית.
  • חוות הדעת היא סובייקטיבית ואינה מחייבת את היזם/ית ו/או את תרמיקס.
  • למשתתפים בהדרכה, תינתן הנחה להנחיה לתוכנית עסקית, במידה וההנחיה תבוצע בפרק זמן של עד 1 חודש ממועד ההדרכה