הדרכה ביצועית - "מרעיון למיזם"

על מה מדובר
כמה פעמים עלה לך רעיון למוצר או למיזם חדש שישנה את העולם?
אם הרקע שלך הוא מקצועי או טכנולוגי בלבד, או שיש לך רקע עסקי וניהולי, אך עדיין ללא ניסיון ביזמות, זה המקום לעשות קצת סדר ולהבין בצורה יותר מאורגנת את עולם היזמות העסקית. 
 
מיועד ל
יזמים בתחילת הדרך, סטארט אפיסטים לעתיד, ממציאים, בעלי רעיון למיזם חדש, אלה הרוצים להיות יזמים, וגם אלה הרוצים להכיר את עולם היזמות ועוד.
 
בהדרכה
נקבל כלים וידע שימושי איך להעריך ולמקד רעיון עסקי חדש.
נלמד להכיר את השלבים האופייניים בהקמה ופיתוח של מיזם חדש.
וביתר פירוט
נבין מה זה עסק; נגדיר מה זו יזמות; נלמד את ההבדל בין יזם לממציא; נעבור על ארבע אבני הבניין של כל עסק ומיזם באשר הוא; נכיר את תהליך היזמות ונבין אילו שלבים היזם/ית והמיזם עוברים בדרך מהרעיון הגדול ועד למיזם ועסק מצליח. כל יזם/ית ומיזם המשתתפים בהדרכה יקבלו חוות דעת ראשונית על המיזם ועל הפעולות הנדרשות לביצוע (כתלות במידת שיתוף המידע על המיזם).
מנחה
אביעד לוי היזם והמוביל העסקי של תרמיקס יזמות ותרמיקס משרדים. בעל ניסיון רב בליווי, הדרכה  והנחייה של תהליכי יזמות, פיתוח עסקי ותוכניות עסקיות לסטארט אפים, יזמים וחברות. 
היקף ושיטה
המפגש הוא בן 3 ש"ל (שעות לימוד) - 2 ש"ל הדרכה, הפסקה קצרה ו- 1 ש"ל נוספת לסבב משוב וחוות דעת פרטנית למשתתפים (לפי רצונם לשתף ולהשתתף).
המפגש מוגבל לעד 8 משתתפים.
ההדרכה הקרובה 
במרכז תרמיקס במגדלי התאומים, ז'בוטינסקי 35, רמת גן, צמוד למתחם הבורסה. ביום רביעי 13.1.2021 בשעות 1700 - 2000. (מתקיימת מרחוק ב"זום")
מחיר השתתפות
הדרכה זו היא ללא עלות
יש לתאם ההשתתפות מראש ולשלוח בקשת הרשמה.
תנאים נוספים
  • קיום ההדרכה תלוי במספר המשתתפים שנרשמים. 
  • חוות הדעת שתינתן ליזם/ית ולמיזם היא על פי הידע והניסיון האישי של המנחה, ועל סמך כלי אבחון ותכנון שפיתחנו בתרמיקס ומבוססת על המידע שיינתן על ידי היזמ/ית.
  • חוות הדעת היא סובייקטיבית ואינה מחייבת את היזם/ית ו/או את תרמיקס.