הדרכה - "היתכנות עסקית למיזם"

על מה מדובר
יזמים הרוצים להקים מיזם שיהפוך לעסק מצליח, צריכים לבדוק ולבנות את ההתכנות העסקית של המיזם. בהדרכה זו נלמד למקד את ההתכנות העסקית למיזם ולשפר אותה. זאת על ידי שאילת השאלות הנכונות וחיפוש אחר מידע ותשובות שיחזקו את ההתכנות העסקית של המיזם.
מיועד ל:
1) יזמים ויזמי סטארט אפ המעוניינים להקים מיזם ורוצים לבדוק ולחזק את ההתכנות העסקית של המיזם שלהם. 2) יזמי סטארט אפ המעוניינים להתקבל לאקסלרטורים / חממות טכנולוגיות וכד', ולשם כך מעוניינים לחדד את הגדרת העסק שלהם, אותה הם יציגו כחלק מתהליך הקבלה.
 
בהדרכה
נקבל כלים וידע שימושי לבדיקת וחיזוק ההתכנות העסקית של מיזם חדש. 
וביתר פירוט
נכיר את המונחים הבסיסיים בעולם היזמות והעסקים, על פי ארבע אבני הבניין של הגדרת העסק; נעבור על מודל תרמיקס להיתכנות עסקית, על מרכיביו השונים (הגדרת קהל יעד, זיהוי ההזדמנות העסקית, הבנת חסמי הכניסה וגורמי ההצלחה, מרכיבי, פעולות ותועלות המוצר, הגנה על המוצר, אופן פעילות העסק, משאבים ויכולות העסק, יתרונות על מתחרים ועוד); נלמד לנתח את התוצאות לפי המודל ולהסיק מסקנות לשיפור ההתכנות העסקית.
מנחה
אביעד לוי היזם והמוביל העסקי של תרמיקס יזמות ותרמיקס משרדים. בעל ניסיון רב בליווי, הדרכה והנחייה של תהליכי יזמות, פיתוח עסקי ותוכניות עסקיות לסטארט אפים, יזמים וחברות. 
היקף ושיטה
המפגש הוא בן 4 ש"ל (שעות לימוד) - 3  ש"ל הדרכה עם הפסקות קצרות באמצע,
1 ש"ל נוספת לסבב משוב וחוות דעת פרטנית למשתתפים (לפי רצון המשתתפים לשתף במידע על המיזם שלהם).
המפגש מוגבל לעד 6 משתתפים.
ההדרכה הקרובה
מתקיימת במרכז תרמיקס, מגדלי התאומים, ז'בוטינסקי 35, רמת גן, צמוד למתחם הבורסה. ביום    , תאריך        , בשעות 1700 - 2100.
מחיר השתתפות
מחיר לכל משתתף - 
יש לתאם ההשתתפות מראש ולשלוח בקשת הרשמה.
הערות ותנאים נוספים
  • קיום ההדרכה תלוי במספר המשתתפים
  • חוות הדעת שתינתן ליזם/ית ולמיזם היא על פי הידע והניסיון האישי של המנחה, ועל סמך כלי אבחון ותכנון שפיתחנו בתרמיקס ומבוססת על המידע שיינתן על ידי היזמ/ית.
  • חוות הדעת היא סובייקטיבית ואינה מחייבת את היזם/ית ו/או את תרמיקס.
  • למשתתפים בהדרכה, תינתן הנחה להנחיה בהיתכנות עסקית, במידה וההנחיה תבוצע בפרק זמן של עד 1 חודש ממועד ההדרכה.